NM Yazılım'a hoş geldiniz.

E-ticaret

E-ticaret Yazılımı

Kategorilerinizi tek düzeyde oluşturup, ürünlerinizi hızlıca kategorilere bağlayabilirsiniz. Basit kapsamda hazırlandığı için bu yazılımda varyasyon temel alınmamıştır. Siteyi size verdiğimiz ayarlar sayfasından isterseniz sepetli sisteme isterseniz de direkt olarak ürün sayfasından siparişe çevirebilirsiniz. Kargo şirketlerini konfigüre edebilir, slider veya banner resimlerinizi yükleyebilir, sınırsız ürün ekleyip ürünlerin adet sayısına göre ürün fiyatları belirleyebilirsiniz.

  • Geliştirilebilir Tasarım
  • Rahat ve Kullanılabilir Yönetim Paneli
  • Sanal Pos ve Alternatif Ödeme Seçenekleri
  • Güvenli Altyapı
İletişim
Ürünlerimiz

Daha da fazlasını teslim ediyoruz

01

Bir şeyler yaratmanın ve gerçek ihtiyaçlara yanıt vermenin esnek yolu ile birlikte ekiplerde yakın işbirliği, modern çalışma hayatındaki temel değerdir.

-Proje planlaması

-Ürün Yönetimi

-İş Listesi Yönetimi

-Bütçe / Kapsam / Zaman Yönetimi

02

Teknolojik yolculuğun her adımında kullanıcılarınıza kalite sağlamak ister misiniz? Endişelenme, seni koruduk. Kalite güvence anlayışımız, geliştirme sürecini sorunsuz hale getirir ve iş hedeflerine odaklanmanızı sağlar.

Test ve Kalite Güvencesi

Tarayıcılar Arası ve Cihazlar Arası Test

Manuel Fonksiyonel Test

03

Sunucular ve altyapı yapılandırması, herhangi bir çözümün geliştirme sürecinin bir parçasıdır. Değişen ortam nedeniyle tam sinerjiyi sürdürmek için sürekli verimlilik gereklidir.

Altyapı tasarlama

İzleme ve günlüğe kaydetme

Otomasyon ve geçişler

Bir Bakışta Ön Geliştirme

İş süreci ve ihtiyaçları

Yeni çözüm modelleme

Teknik bakış açısı