NM Yazılım'a hoş geldiniz.

Özel Yazılım

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri entegrasyonları, satıcıların ve alıcıların buluşturulması için üçüncü kişiler tarafından internet ortamında kurulan ve işlemlerin gerçekleşmesini sağlayan entegrasyonlardır. Satıcıların mağaza açıp ürünlerini yüklediği, alıcıların ise satın alma işlemini gerçekleştirdiği yerdir. Şu anda birçok platform bu entegrasyonları kullanır. Ancak iyi bir satış için işletmelerin mağazalarını iyi bir biçimde yönetmesi gerekmektedir.İşletmelerin internet ortamında daha verimli satış sağlaması için pazaryeri entegrasyon programı vardır. Bu sayede pazaryeri mağazaları, satış ve sipariş süreçlerini, e-ticaret sürecini daha iyi ve hızlı şekilde yönetimi sağlanır. Program, bahsi geçen süreçlerin verimli biçimde yönetilmesine olanak tanıyan yazılımlar olarak bilinir. Nm Yazılım Pazaryeri Entegrasyonu, bu noktada başarılı bir şekilde entegrasyonları kurmaktadır.

  • Akıllı Yönetim Paneli
  • Toplu Ürün Aktarma
  • Gelişmiş Raporlama
İletişim
Ürünlerimiz

Daha da fazlasını teslim ediyoruz

01

Bir şeyler yaratmanın ve gerçek ihtiyaçlara yanıt vermenin esnek yolu ile birlikte ekiplerde yakın işbirliği, modern çalışma hayatındaki temel değerdir.

-Proje planlaması

-Ürün Yönetimi

-İş Listesi Yönetimi

-Bütçe / Kapsam / Zaman Yönetimi

02

Teknolojik yolculuğun her adımında kullanıcılarınıza kalite sağlamak ister misiniz? Endişelenme, seni koruduk. Kalite güvence anlayışımız, geliştirme sürecini sorunsuz hale getirir ve iş hedeflerine odaklanmanızı sağlar.

Test ve Kalite Güvencesi

Tarayıcılar Arası ve Cihazlar Arası Test

Manuel Fonksiyonel Test

03

Sunucular ve altyapı yapılandırması, herhangi bir çözümün geliştirme sürecinin bir parçasıdır. Değişen ortam nedeniyle tam sinerjiyi sürdürmek için sürekli verimlilik gereklidir.

Altyapı tasarlama

İzleme ve günlüğe kaydetme

Otomasyon ve geçişler

Bir Bakışta Ön Geliştirme

İş süreci ve ihtiyaçları

Yeni çözüm modelleme

Teknik bakış açısı