NM Yazılım'a hoş geldiniz.

E-ticaret

Mobil Uygulama

Mobil uygulama yazılımı oldukça önemli bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde kısa sürede yüksek sayıda takipçiye, müşteriye ve insanlara ulaşmak mümkündür. Mobil uygulamalar hayatın her noktasında karşımıza çıkmaktadır. Kimi zaman bir internet bankacılığı işleminde kimi zaman yemek siparişi verirken kimi zaman ise elbise alırken mobil uygulamaları kullanmaktayız. Bu kadar fazla aktif şekilde kullanılan uygulamalarda yer almak hem markanız hem de isminiz için oldukça önemlidir. Güven elde etmek ve insanlara kolaylık sunmak için bir mobil uygulama geliştirebilirsiniz. Bu uygulama ile markanızı tanıtabilir, satışlarınızı artırabilir ve insanların ilgisini çekebilirsiniz. Tanınma kapasitenizi artırabilirsiniz. Firmamız alanında uzman yazılımcı kadrosu ile mobil uygulama ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

  • Mobil Dizayn
  • Hareketli Tasarım
  • Özel Dokunuşlar
  • Görsel Markalaşma
İletişim
Ürünlerimiz

Daha da fazlasını teslim ediyoruz

01

Bir şeyler yaratmanın ve gerçek ihtiyaçlara yanıt vermenin esnek yolu ile birlikte ekiplerde yakın işbirliği, modern çalışma hayatındaki temel değerdir.

-Proje planlaması

-Ürün Yönetimi

-İş Listesi Yönetimi

-Bütçe / Kapsam / Zaman Yönetimi

02

Teknolojik yolculuğun her adımında kullanıcılarınıza kalite sağlamak ister misiniz? Endişelenme, seni koruduk. Kalite güvence anlayışımız, geliştirme sürecini sorunsuz hale getirir ve iş hedeflerine odaklanmanızı sağlar.

Test ve Kalite Güvencesi

Tarayıcılar Arası ve Cihazlar Arası Test

Manuel Fonksiyonel Test

03

Sunucular ve altyapı yapılandırması, herhangi bir çözümün geliştirme sürecinin bir parçasıdır. Değişen ortam nedeniyle tam sinerjiyi sürdürmek için sürekli verimlilik gereklidir.

Altyapı tasarlama

İzleme ve günlüğe kaydetme

Otomasyon ve geçişler

Bir Bakışta Ön Geliştirme

İş süreci ve ihtiyaçları

Yeni çözüm modelleme

Teknik bakış açısı