NM Yazılım'a hoş geldiniz.

  • Nurullah MERAL


1.Mükemmel Kullanıcı Arayüzü Kontrolleri

Microsoft .Net Platformu, zengin bir kullanıcı arabirimi (UI) denetimi sağlar. Ayrıca üçüncü taraf UI kontrollerini de destekler. Daha fazla kullanıcı deneyimi, geliştirilmiş görsel efektler ve kullanıcı arayüzü ile daha kısa geliştirme süresini kolaylaştıran sürükle ve bırak gibi özellikler vardır.


2.Güvenlik

.Net Framework, oldukça güvenli bir ortam sağlar. Uygulamayı korumak için çeşitli güvenlik mekanizmaları kullanır. Belirli uygulamalar oluşturabilen yerleşik Windows kimlik doğrulamasına sahiptir. Ayrıca şifreleme/şifre çözme ile verilerin güvenliğini sağlamak için şifreleme sınıfları içerir.


3.Entegrasyon

.Net, diğer Microsoft ürünleriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşerek Exchange Server'a, e-posta mesajlarına, Lync Messenger'a, Microsoft Office uygulamalarına bağlanmayı ve tek bir oturum açma ile veri almayı kolaylaştırır. Microsoft, e-posta alışverişi, şirket içi iletişim, yemeksepeti-trendyol gibi alışveriş siteleriyle entegre, belge yönetimi veya işbirliği ile herkes tüm ofisi otomatikleştirebilir.


4.Kararlılık ve Ölçeklenebilirlik

.Net Framework, programlama benzerlerinden daha fazla kararlılık ve ölçeklenebilirlik sunar.

Örneğin , nesne arabirimi, nesneleri yeni bir programda yeniden kullanmak için bir yol haritası sunar; Ayrıca, diğer sembolleri etkilemeden öğeyi değiştirmek istediğiniz tüm ayrıntıları size verir. En son teknoloji ve hızlı algoritmaları kullanarak kod değiştirmeyi kolaylaştırır.


5.MVC Mühendislik

MVC (model-view-controller) mimarisi, SoC (çıkarların ayrılması) yaklaşımı nedeniyle yapılandırılmış kod avantajı sağlar. Kurumsal kod, kullanılabilirliği artırır ve ölçeklenebilir uygulamalar oluşturmayı mümkün kılar. ASP.Net MVC istemci tarafı araçlarıyla entegrasyonu kolaydır ve hızlı uygulama geliştirmeyi destekler.


6.Hızlı Dağıtım

.Net Framework, uygulamaların hızlı ve kolay bir şekilde devreye alınmasını sağlar. Microsoft .Net uygulamaları , herhangi bir Microsoft sunucusuna kolayca dağıtılabilir. Çerçeve, hızlı uygulama dağıtımları için tek seferlik kurulumlar oluşturmayı kolaylaştırır.