NM Yazılım'a hoş geldiniz.

Medya

Sosyal Medya Danışmanlığı

Firmamız, sosyal medyada adımlar atmadan önce işletmenizi en doğru şekilde analiz ederek, öncelikle doğru bir plan belirlemektedir. Ardından bu plan dahilinde rakiplerinizi titizlikle inceleyerek varlık göstermeye başlamaktadır. Dijital dünyadaki stratejilerinizi birlikte belirliyor, destekleyici çalışmalarla sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz.Potansiyel müşteriler ve rakiplerle sürekli olarak etkileşimde kalabilmenizi sağlayan sosyal medyada profesyonel bir sosyal medya yöneticiliği hizmeti almak sizi her zaman öne çıkaracaktır. Kullandığımız size özel grafikler, özgün içerikler ve dikkat çekici başlıklarla potansiyel kitlelere Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube gibi her mecradan ulaşmanızı sağlıyoruz.

  • Tıklama Maliyetlerinin Takibi
  • Doğru Hedef Kitle Belirleme
  • Gereksiz Tıklama Alan Kelimeleri Engelleme
  • Dönüşümleri Kurma
İletişim
Ürünlerimiz

Daha da fazlasını teslim ediyoruz

01

Bir şeyler yaratmanın ve gerçek ihtiyaçlara yanıt vermenin esnek yolu ile birlikte ekiplerde yakın işbirliği, modern çalışma hayatındaki temel değerdir.

-Proje planlaması

-Ürün Yönetimi

-İş Listesi Yönetimi

-Bütçe / Kapsam / Zaman Yönetimi

02

Teknolojik yolculuğun her adımında kullanıcılarınıza kalite sağlamak ister misiniz? Endişelenme, seni koruduk. Kalite güvence anlayışımız, geliştirme sürecini sorunsuz hale getirir ve iş hedeflerine odaklanmanızı sağlar.

Test ve Kalite Güvencesi

Tarayıcılar Arası ve Cihazlar Arası Test

Manuel Fonksiyonel Test

03

Sunucular ve altyapı yapılandırması, herhangi bir çözümün geliştirme sürecinin bir parçasıdır. Değişen ortam nedeniyle tam sinerjiyi sürdürmek için sürekli verimlilik gereklidir.

Altyapı tasarlama

İzleme ve günlüğe kaydetme

Otomasyon ve geçişler

Bir Bakışta Ön Geliştirme

İş süreci ve ihtiyaçları

Yeni çözüm modelleme

Teknik bakış açısı