NM Yazılım'a hoş geldiniz.

  • Nurullah MERAL


Kurumsal ve küçük ila orta ölçekli işletmeler de dahil olmak üzere her büyüklükteki işletme için, şirket içi sistemlerin kullanımdan kaldırılması ve bir kerede tamamen buluta geçiş mümkün değildir. Ya da en azından, kısa bir geliştirme penceresi içinde rahatça yapabilecekleri bir şey değil.


Mevcut ERP Sisteminizin değerini artırın

Eski yazılımları bulut uygulamalarıyla genişletmek ve entegre etmek, önemli görevleri tamamlayabilir, geliştirebilir ve tamamlayabilir. Bu yaklaşım, işletmelere bulut özelliklerini benimsemeye başlamak için harika bir fırsat vererek eski ERP sistemlerine yeni bir soluk getirebilir.


Üçüncü taraf bağımlılıklarını azaltın

Eski sistemler için raporlama ve analitik, genellikle operasyonel iş zekası oluşturmak için bir üçüncü taraf satıcının katılımını gerektirir. Eski ERP satıcınızdan bulut uygulamalarını kullanmak, ek bir satıcı ilişkisine ihtiyaç duymadan genellikle aynı veya daha iyi zekayı üretir.


Finansal sistemlerinizi geliştirin

Eski sistemlerin hiçbir zaman modern raporlama motorları olması amaçlanmamıştı. Bulut tabanlı teknoloji, son on yılda doğdu ve temel bir ilke olarak, tamamen farklı bir zihniyet ve yalnızca neyin mümkün olduğuna değil, aynı zamanda ERP platformları için neyin başarılı olması gerektiğine dair bir anlayışla geliştirildi.


Daha sağlam güvenlik kaynakları kullanın

Bulut çözümü hizmet sağlayıcılarının, bulut güvenliği sorunlarını ve tehditlerini günde 24 saat proaktif olarak izlemeye ve güncel kalmaya özel olarak ayrılmış büyük, tam zamanlı ekipleri vardır.