NM Yazılım'a hoş geldiniz.

  • Nurullah MERAL


Özel sistemler , uluslararası taşımacılık gibi özel ihtiyaç sektörlerinde harika bir şekilde çalışır . Bu durumda ihtiyaç haritalaması (CRM'nin ne türlerini dikkate alması gerektiğine dair açıklama) esastır. Siparişlerin arşivlenmesi, yukarıda bahsettiğim SMS hatırlatması kadar önemli olabilir.

CRM'yi yönetmekten kimin sorumlu olacağını tanımlamanın eşit derecede önemli olduğunu düşünüyorum. Özel CRM sistemleri, geniş bir kullanıcı yelpazesi için tasarlanmıştır (bir tıbbi şirket söz konusu olduğunda, doktor, hemşire, resepsiyonist, muhasebeci ve sigorta şirketinin temsilcisi olabilir), bu nedenle kesin bir tanım sağlamak önemlidir.


CRM için en iyi yazılım şirketi nasıl seçilir?

Fiyat takibi en sık yapılan hatalardan biridir . Aylarca çalışma söz konusu olduğunda, bunu sabit bir ücret haline getirmenin bir yolu yoktur ve bu nedenle bunu bir saatlik ücretle yapmak zorunda kalırsınız. Görünüşe rağmen, bu kötü bir yol değil çünkü dijital proje üzerinde daha fazla kontrole sahipsiniz, böylece geliştirme sürecinde önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Örneğin pazardaki gelişmeler nedeniyle projenin gidişatını bile değiştirebilirsiniz.


En düşük saatlik ücret, en düşük fiyat anlamına gelmez .
Deneyimsiz bir ekip, projenin derinlerine inmeden önce sadece saatlerce (ve bütçeniz) yanacaktır. Büyük CRM sistemi (büyük bir şey istediğinizi varsayıyorum) karmaşık yapı anlamına gelir. Yapılması gereken çok iş varsa, hataların oluşmasına neden olan hatalar yapmak çok kolaydır - bu, yazılım geliştirme söz konusu olduğunda tamamen normaldir, ancak makul miktarda.

Genellikle, her takımın lider teknolojisi vardır. Önceki projelere bir göz atmaya ve teknolojinin size de uyup uymadığını merak etmeye değer. Asp.net Teknoloji'nin dünyadaki en popüler çerçevelerden biri olduğunu belirtmek doğru olur . Birçok kütüphane sayesinde hem güvenli hem de zamandan tasarruf sağlar. Projenizin gelecekteki gelişimi konusunda kendinize güvenmenizi sağlayan Asp.net topluluğu büyüyor.